KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114029
nr 1411 4029
D Nadobadov. Signerad, daterad 2000, blomsterstilleben. Olja på duk, 44x66cm, yttermått inklusive ram: 54x76cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:03:18
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr